Filtruj
Głębokość/długość[cm]
Cena
  • od
    do
Rekomendacje dla Ciebie
Szafka na telefony komórkowe STK5
Szafka na telefony komórkowe STK5

521,52 zł

424,00 zł

szt.
Szafka przegródkowa SP22/S
Szafka przegródkowa SP22/S

473,55 zł

385,00 zł

szt.
Szafka przegródkowa SP 22-40h
Szafka przegródkowa SP 22-40h

487,10 zł

396,02 zł

szt.

Szafki przegródkowe – zadbaj by wszystko było na swoim miejscu

Specjalistyczny sprzęt wykonany z metalu przyda się w wielu pomieszczeniach. Meble kwasoodporne sprawdzą się w placówkach medycznych, ognioodporne i wodoodporne będą idealne w biurach. Szafki przegródkowe znajdą zastosowanie do bezpiecznego przechowywania dokumentów czy kluczyków w bankach, urzędach i innych tego typu placówkach. Dbamy o jakość sprzedawanych produktów, tak aby każdy klient był całkowicie usatysfakcjonowany po zakupach u nas.

Wiele rozmiarów, aby spełnić twoje potrzeby

Oferowane przez nasz sklep internetowy szafki przegródkowe mogą mieć różnorakie zastosowania. Można tam schować klucze, kluczyki czy dokumenty. Dzięki wielu przegródkom łatwiejsze jest organizowanie zawartości. Zamykane są na zamek kluczowy. Oferujemy wiele rozmiarów szafek o różnej ilości przegródek, znajdziesz tutaj produkt o odpowiedniej dla twoich potrzeb specyfikacji. Wykonane są z trwałych materiałów odpornych na korozje.

 Szafka przegródkowa SP 16-30H Szafka przegródkowa SP 16-30H
Cena:

440,34 zł

Cena netto: 358,00 zł

szt.
zobacz więcej
Metalowa szafka na dokumenty i segregatory Metalowa szafka na dokumenty i segregatory
Cena:

349,00 zł

Cena netto: 283,74 zł

szt.
zobacz więcej
Szafka na telefony komórkowe STK5 Szafka na telefony komórkowe STK5
Cena:

521,52 zł

Cena netto: 424,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafka przegródkowa Sp 16/S Szafka przegródkowa Sp 16/S
Cena:

420,66 zł

Cena netto: 342,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafka przegródkowa SP 22-40h Szafka przegródkowa SP 22-40h
Cena:

487,10 zł

Cena netto: 396,02 zł

szt.
zobacz więcej
Szafka przegródkowa SP22/S Szafka przegródkowa SP22/S
Cena:

473,55 zł

Cena netto: 385,00 zł

szt.
zobacz więcej

Szafki przegródkowe – zadbaj o to, aby wszystko było na swoim miejscu

Specjalistyczny sprzęt wykonany z metalu przyda się w wielu pomieszczeniach. Meble kwasoodporne sprawdzą się w placówkach medycznych, ognioodporne i wodoodporne będą idealne w biurach. Szafki przegródkowe znajdą zastosowanie jako bezpieczne przechowywanie dokumentów czy kluczyków w bankach, urzędach i innych tego typu placówkach. Dbamy o jakość sprzedawanych produktów, tak aby każdy klient był całkowicie usatysfakcjonowany po zakupach u nas.

Wiele dostępnych rozmiarów, aby spełnić Twoje potrzeby

Oferowane przez nasz sklep internetowy szafki przegródkowe mogą mieć różnorakie zastosowania. Można tam schować klucze czy dokumenty. Dzięki wielu przegródkom łatwiejsze jest organizowanie zawartości. Zamykane są na zamek kluczowy. Oferujemy wiele rozmiarów szafek o różnej liczbie przegródek, znajdziesz tutaj produkt o odpowiedniej dla Twoich potrzeb specyfikacji. Wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na korozję.

Szafki przegródkowe – gdzie znajdą zastosowanie? Przechowywanie dokumentów i rzeczy osobistych

Metalowe szafki przegródkowe z blachy stalowej stanowią niezbędne wyposażenie miejsca pracy. Dzięki swojej uniwersalności znajdują zastosowanie w lożach, szkołach, biurach, urzędach, obiektach użyteczności publicznej, rejestrach, magazynach czy halach produkcyjnych. Dzięki kilku przegródkom wewnątrz szafki łatwo jest posegregować wszelkie drobne przedmioty. Szafki te wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej i występują w kolorze jasnopopielatym. Zastosowanie takiego koloru pozwala na uniwersalność szafek i możliwość użycia we wszystkich obiektach, zapewniając ich estetyczny wygląd. Każda szafka przegródkowa może być zamykana na klucz z zewnątrz. Szafki przegródkowe to doskonały wybór do pomieszczenia magazynowego lub szatni. Dzięki konstrukcji szafek można zabezpieczyć drobne rzeczy osobiste w indywidualnych przegrodach. Nie musimy się martwić o to, że coś zostawimy, ponieważ każda przegródka jest zamykana i łatwo dostępna w razie potrzeby.

Meble metalowe tego typu doskonale sprawdzają się w miejscach intensywnie promowanych i narażonych na duże natężenie ruchu. Na trwałość mebli metalowych duży wpływ ma sposób ich montażu. Stabilne połączenia wszystkich elementów sprawiają, że konstrukcja mebli pozostaje nienaruszona, nawet pomimo dużych obciążeń. Wielokrotne otwieranie, zamykanie czy wysuwanie szuflad nie wpływa na sprawność poszczególnych mechanizmów. Metalowe szafki przegródkowe to doskonały wybór do domów i biur. Ten rodzaj wyposażenia jest wykonany specjalnie po to, aby wytrzymać codzienne zużycie, a także duże obciążenia. Meble metalowe dają swojemu właścicielowi pewność co do ich wysokiej jakości, wytrzymałości i solidności. Dzięki temu meble metalowe mogą być użytkowane przez długi okres, bez konieczności przeprowadzania ich gruntownego remontu lub przebudowy. Przegródkowe szafki składają się z reguły z kilku mniejszych przegródek oraz jednej przegródki dużej. Mają klasyczne metalowe drzwi lub drzwi szklane, wykonane z szkła hartowanego. Na drzwiach przymocowane są haczyki na klucze.

Szafka przegródkowa do wielu zastosowań

Szafki działowe z metalowymi przegródkami są stosowane w wielu różnych miejscach, takich jak szkoły i uczelnie, hale produkcyjne, biura i szatnie. Pomagają one kontrolować dostęp do określonych obszarów, a jednocześnie umożliwiają przechowywanie małych przedmiotów w jednym miejscu na terenie firmy. Metalowe szafki z przegródkami to doskonałe miejsce do przechowywania telefonów komórkowych, tabletów, kluczy do pojazdów i pomieszczeń. Ich konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości stali sprawia, że są wystarczająco wytrzymałe nawet dla najbardziej aktywnych użytkowników. Dzięki swojej wszechstronności doskonale wpasują się w każde miejsce pracy. Szafki przegródkowe to świetny sposób na zorganizowanie rzeczy pracowników i zabezpieczenie ważnych przedmiotów. Te nowoczesne, mobilne przestrzenie mogą być używane samodzielnie lub w połączeniu z innymi akcesoriami do przechowywania, takimi jak szafy i szafki. Metal to materiał, który zapewnia trwałość i funkcjonalność, ale jest to również nowoczesny surowiec, który można wykorzystać na wiele sposobów. Meble metalowe są istotnym elementem każdego miejsca pracy. Umożliwiają pracownikom wykonywanie codziennych zadań i sprawne prowadzenie działalności. Meble metalowe mają elegancki i profesjonalny wygląd. Dzięki tym wytrzymałym szafkom stalowym pracownicy będą mogli korzystać z nich przez wiele lat. W dzisiejszych czasach metalowe meble biurowe są wykorzystywane w wielu miejscach pracy. Fakt, że materiał ten jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne, sprawia, że doskonale nadaje się do tworzenia takich mebli. Meble metalowe mają wiele zalet w porównaniu z innymi materiałami. Na przykład elementy metalowe są odporne na wgniecenia i zadrapania, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że biuro będzie wyglądało na zniszczone. Metal zachowuje swój kształt nawet przy dużym obciążeniu. Zastosowanie metalu w meblach biurowych i gabinetowych ma wiele zalet. Jedną z nich jest zwiększenie bezpieczeństwa. Od teraz zarówno dokumenty, jak i przedmioty osobiste mogą być przechowywane bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej – oczywiście pod warunkiem, że przy wyborze odpowiednich produktów dla swojej firmy postawimy na jakość.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium