Filtruj
Głębokość/długość[cm]
Cena
  • od
    do
Rekomendacje dla Ciebie
Kozetka lekarska  stół rehabilitacyjny SR-P wersja wysoka
Kozetka lekarska stół rehabilitacyjny SR-P wersja wysoka

804,29 zł

744,71 zł

szt.
Stół rehabilitacyjny z kołami StoRe-M
Stół rehabilitacyjny z kołami StoRe-M

1 241,50 zł

1 149,54 zł

szt.
Kozetka medyczna MD KC
Kozetka medyczna MD KC

803,50 zł

653,25 zł

szt.
Kozetka z kołami SR-M
Kozetka z kołami SR-M

1 012,77 zł

937,75 zł

szt.
Kozetka lekarska - stół rehabilitacyjny SR-S Standard
Kozetka lekarska - stół rehabilitacyjny SR-S Standard

746,90 zł

691,57 zł

szt.
Kozetka lekarska  stół rehabilitacyjny SR-P wersja wysoka Kozetka lekarska stół rehabilitacyjny SR-P wersja wysoka
Producent: UBM
Cena:

804,29 zł

Cena netto: 744,71 zł

szt.
zobacz więcej
Kozetka lekarska - stół rehabilitacyjny SR-S Standard Kozetka lekarska - stół rehabilitacyjny SR-S Standard
Producent: UBM
Cena:

746,90 zł

Cena netto: 691,57 zł

szt.
zobacz więcej
Kozetka medyczna MD KC Kozetka medyczna MD KC
Producent: Promet
Cena:

803,50 zł

Cena netto: 653,25 zł

szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny StoRe Basic Stół rehabilitacyjny StoRe Basic
Producent: UBM
Cena:

952,50 zł

Cena netto: 881,94 zł

szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny z kołami StoRe-M Stół rehabilitacyjny z kołami StoRe-M
Producent: UBM
Cena:

1 241,50 zł

Cena netto: 1 149,54 zł

szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny z otworem na twarz StoRe-O Stół rehabilitacyjny z otworem na twarz StoRe-O
Producent: UBM
Cena:

1 116,72 zł

Cena netto: 1 034,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kozetka z kołami SR-M Kozetka z kołami SR-M
Producent: UBM
Cena:

1 012,77 zł

Cena netto: 937,75 zł

szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny - kozetka Stół rehabilitacyjny - kozetka
Producent: Malow
Cena:

1 292,73 zł

Cena netto: 1 051,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kozetki i stoły rehabilitacyjne – w służbie zdrowia

Każdy gabinet lekarski, przychodnia i klinika ma w swoim wyposażeniu dużą liczbę kozetek i stołów rehabilitacyjnych. Te niezwykle potrzebne akcesoria służą pacjentom i lekarzom przez bardzo długi czas. Bez nich niemożliwe byłoby wykonywanie podstawowych zadań, takich jak badania kończyn, wkłucia pod kaniulę czy choćby analizy EKG. Proponowane przez nas wyposażenie jest niezwykle wytrzymałe i dzięki temu jest po prostu niezawodne, a ta cecha w kontekście zdrowia powinna być priorytetowa.

Wygoda i higiena – kozetki i stoły rehabilitacyjne

Kozetki i stoły rehabilitacyjne proponowane w tej kategorii wyposażone są w wygodny i regulowany system nachylania wezgłowia, a to zdecydowanie ułatwia zabiegi i pracę białego personelu. Obicie wykonane jest z łatwo zmywalnego materiału, co czyni łatwiejszym zachowanie czystości i jałowości wyposażenia. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz wariant, który w Twojej pracy będzie najlepszy.

Kozetka do badań lekarskich, drobnych zabiegów medycznych i nie tylko

Zdrowie pacjenta jest najważniejsze, dlatego lekarz lub fizjoterapeuta musi mieć w swoim gabinecie wysokiej jakości kozetkę lekarską. W trosce o pacjentów ważne jest, aby lekarz lub fizjoterapeuta miał zapewniony komfort podczas wykonywania badania. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy kozetka została wykonana z trwałych materiałów i przez doświadczonych specjalistów. Nowoczesne gabinety lekarskie mają wiele urządzeń, które pozwalają nie tylko na diagnozowanie, ale i na jak najskuteczniejsze leczenie pacjentów. Niezbędnym elementem wśród tych sprzętów i urządzeń jest kozetka medyczna. Lekarz ogólny, fizjoterapeuta czy ortopeda mogą potrzebować specjalnej kozetki lekarskiej do badania i leczenia pacjentów.

Kozetka lekarska służy do wielu celów. Ponieważ jest łóżkiem wielofunkcyjnym i może być wykorzystywana do różnych badań, zabiegów leczniczych i masaży, znajdzie zastosowanie w każdej placówce medycznej.

Kozetka musi spełniać normy ergonomii, komfortu i bezpieczeństwa. Kozetka lekarska wyraźnie wyróżnia się szeregiem przydatnych opcji i funkcji. Dobrze zorganizowane meble medyczne odzwierciedlają wysoki profesjonalizm lekarzy i przyczyniają się do udanego leczenia pacjentów. Nowoczesne szpitale, kliniki i laboratoria są wyposażone w wysokiej jakości leżanki medyczne, które spełniają wszystkie standardy.

Kozetka lekarska to świetny sposób, aby nie tylko zapewnić najlepszą opiekę swoim pacjentom, ale także podnieść jakość swojej kliniki. Kozetka znajduje zastosowanie w każdej placówce medycznej – niezależnie od tego, czy jest to publiczna przychodnia, czy prywatny gabinet. Kozetka lekarska zwiększy komfort i profesjonalizm wśród wszystkich innych pracowników służby zdrowia, którzy tam pracują. W dzisiejszych czasach oferta jest bardzo duża i bez problemu można znaleźć odpowiedni wariant dla swojej firmy. Najważniejszą rzeczą przy wyborze kozetki lekarskiej jest to, do czego dokładnie jej potrzebujemy – rozważmy wszystkie możliwe scenariusze, które mogą się zdarzyć w miejscu pracy i wybierzmy odpowiednio.

Kozetki lekarskie – czym kierować się przy wyborze? Kozetka dostosowana do potrzeb specjalisty i pacjenta

Najlepsza kozetka lekarska to taka, która spełni wszystkie potrzeby, zarówno w przychodni, jak i w gabinetach lekarskich. Kozetka musi być wygodna dla pacjenta, dlatego powinna charakteryzować się wysokim poziomem ergonomii i możliwością regulacji. Powinna być również trwała i bezpieczna w razie wystąpienia nagłych wypadków medycznych.

Aby zapewnić maksymalny komfort, leżanka musi mieć określony rozmiar i odpowiednie cechy. Dobrej jakości kozetka lekarska pozwoli pacjentowi wygodnie się na niej położyć pod wygodnym dla niego kątem. Ważne jest również to, czy łóżko wyposażone jest w figury anatomiczne lub podpory – zwiększy to komfort i przyspieszy powrót do zdrowia. Zgodnie z potrzebami kliniki lub gabinetu lekarskiego, oferujemy szereg kozetek w różnych rozmiarach, które można wybrać w zależności od swoich preferencji.

Dzięki dobrze dobranej kozetce lekarskiej, możemy mieć pewność, że wielu pacjentów miło spędzi czas podczas badania. Oprócz kozetki lekarskiej, potrzebny będzie także stół do badania z lampą, wygodny fotel obrotowy oraz odpowiednie narzędzia. Jeśli zwróci się uwagę na wszystkie szczegóły, nie tylko pacjenci będą czuli się komfortowo podczas badania, ale również sami lekarze i terapeuci będą mieli lepszy komfort podczas pracy w klinice.

Maksymalną wygodę podczas leżenia na leżance uzyskuje się dzięki temu, że jej oparcie i regulowany zagłówek mają taką konfigurację, aby idealnie dopasować się do każdej osoby. Ponadto zastosowanie hipoalergicznej warstwy pianki zapewnia dodatkowy komfort i higienę podczas zabiegów.

Wybierając kozetkę lekarską, należy zwrócić uwagę na jej minimalną i maksymalną długość. Większość specjalistów decyduje się na zakup najdłuższej kozetki medycznej dostępnej u producenta mebli medycznych. Wygoda i wielofunkcyjność takiego wyboru sprawia, że kozetka doskonale spełnia swoją funkcję.

Jednocześnie, jeśli istnieje potrzeba wygospodarowania miejsca na przyjęcie pacjentów o różnym wzroście i różnych rodzajach schorzeń, wówczas konieczny będzie zakup kozetki medycznej, która pozwala na modyfikację jej długości. Można to osiągnąć dzięki dolnemu oparciu, które gwarantuje wystarczającą ilość miejsca na badanie w pozycji leżącej.

Odpowiednia kozetka ma znaczenie! Kozetki lekarskie w gabinecie

Istnieje wiele rodzajów kozetek lekarskich, które są projektowane z myślą o różnych potrzebach pacjentów oraz specyfice wykonywanych zabiegów. Jednym z podstawowych rodzajów są kozetki podstawowe, które zapewniają stabilność i komfort podczas badań lekarskich czy wywiadów. Kozetki lekarskie często mają regulowaną wysokość oraz ergonomicznie ukształtowane podparcie dla pleców, co zwiększa wygodę pacjenta. Inny popularny rodzaj to kozetki ginekologiczne dostosowane specjalnie do potrzeb badań i zabiegów ginekologicznych. Są wyposażone w specjalne uchwyty, podparcia oraz zapewniają odpowiednią przestrzeń do wykonania badania. Istnieją również kozetki wielofunkcyjne, które mogą być dostosowywane do różnych rodzajów zabiegów dzięki temu , że mają możliwość regulacji pozycji, wysokości czy kąta nachylenia. Każdy rodzaj kozetki lekarskiej ma swoje specyficzne zastosowanie, a ich różnorodność pozwala dostosować sprzęt do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz wymagań medycznych. Bardzo ważna jest również wysoka jakość wykonania. Cena leżanki uzależniona jest od jej rodzaju i materiału, z jakiego została zrobiona. Kozetki lekarskie dla placówek medycznych muszą być odpowiednio dobrane, aby móc spełniać swoje zadanie. Kozetki lekarskie są niezbędne w każdym miejscu, w którym przeprowadza się badania bądź zabiegi lecznicze czy też terapie pacjentów w pozycji leżącej, bądź półleżącej.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium