Filtruj
Głębokość/długość[cm]
Cena
  • od
    do
Rekomendacje dla Ciebie
Kozetka lekarska  stół rehabilitacyjny SR-P wersja wysoka
Kozetka lekarska stół rehabilitacyjny SR-P wersja wysoka

804,29 zł

744,71 zł

szt.
Kozetka lekarska - stół rehabilitacyjny SR-S Standard
Kozetka lekarska - stół rehabilitacyjny SR-S Standard

746,90 zł

691,57 zł

szt.
Kozetka lekarska  stół rehabilitacyjny SR-P wersja wysoka Kozetka lekarska stół rehabilitacyjny SR-P wersja wysoka
Producent: UBM
Cena:

804,29 zł

Cena netto: 744,71 zł

szt.
zobacz więcej
Kozetka lekarska - stół rehabilitacyjny SR-S Standard Kozetka lekarska - stół rehabilitacyjny SR-S Standard
Producent: UBM
Cena:

746,90 zł

Cena netto: 691,57 zł

szt.
zobacz więcej
Kozetka medyczna MD KC Kozetka medyczna MD KC
Producent: Promet
Cena:

803,50 zł

Cena netto: 653,25 zł

szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny StoRe Basic Stół rehabilitacyjny StoRe Basic
Producent: UBM
Cena:

952,50 zł

Cena netto: 881,94 zł

szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny z kołami StoRe-M Stół rehabilitacyjny z kołami StoRe-M
Producent: UBM
Cena:

1 241,50 zł

Cena netto: 1 149,54 zł

szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny z otworem na twarz StoRe-O Stół rehabilitacyjny z otworem na twarz StoRe-O
Producent: UBM
Cena:

1 116,72 zł

Cena netto: 1 034,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kozetka z kołami SR-M Kozetka z kołami SR-M
Producent: UBM
Cena:

1 012,77 zł

Cena netto: 937,75 zł

szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny - kozetka Stół rehabilitacyjny - kozetka
Producent: Malow
Cena:

1 292,73 zł

Cena netto: 1 051,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kozetki i stoły rehabilitacyjne – w służbie zdrowia

Każdy gabinet lekarski, przychodnia i klinika ma w swoim wyposażeniu dużą liczbę kozetek i stołów rehabilitacyjnych. Te niezwykle potrzebne akcesoria służą pacjentom i lekarzom przez bardzo długi czas. Bez nich niemożliwe byłoby wykonywanie podstawowych zadań, takich jak badania kończyn, wkłucia pod kaniulę czy choćby analizy EKG. Proponowane przez nas wyposażenie jest niezwykle wytrzymałe i dzięki temu jest po prostu niezawodne, a ta cecha w kontekście zdrowia powinna być priorytetowa.

Wygoda i higiena – kozetki i stoły rehabilitacyjne

Kozetki i stoły rehabilitacyjne proponowane w tej kategorii wyposażone są w wygodny i regulowany system nachylania wezgłowia, a to zdecydowanie ułatwia zabiegi i pracę białego personelu. Obicie wykonane jest z łatwo zmywalnego materiału, co czyni łatwiejszym zachowanie czystości i jałowości wyposażenia. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz wariant, który w Twojej pracy będzie najlepszy.

Kozetka do badań lekarskich, drobnych zabiegów medycznych i nie tylko

Zdrowie pacjenta jest najważniejsze, dlatego lekarz lub fizjoterapeuta musi mieć w swoim gabinecie wysokiej jakości kozetkę lekarską. W trosce o pacjentów ważne jest, aby lekarz lub fizjoterapeuta miał zapewniony komfort podczas wykonywania badania. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy kozetka została wykonana z trwałych materiałów i przez doświadczonych specjalistów. Nowoczesne gabinety lekarskie mają wiele urządzeń, które pozwalają nie tylko na diagnozowanie, ale i na jak najskuteczniejsze leczenie pacjentów. Niezbędnym elementem wśród tych sprzętów i urządzeń jest kozetka medyczna. Lekarz ogólny, fizjoterapeuta czy ortopeda mogą potrzebować specjalnej kozetki lekarskiej do badania i leczenia pacjentów.

Kozetka lekarska służy do wielu celów. Ponieważ jest łóżkiem wielofunkcyjnym i może być wykorzystywana do różnych badań, zabiegów leczniczych i masaży, znajdzie zastosowanie w każdej placówce medycznej.

Kozetka musi spełniać normy ergonomii, komfortu i bezpieczeństwa. Kozetka lekarska wyraźnie wyróżnia się szeregiem przydatnych opcji i funkcji. Dobrze zorganizowane meble medyczne odzwierciedlają wysoki profesjonalizm lekarzy i przyczyniają się do udanego leczenia pacjentów. Nowoczesne szpitale, kliniki i laboratoria są wyposażone w wysokiej jakości leżanki medyczne, które spełniają wszystkie standardy.

Kozetka lekarska to świetny sposób, aby nie tylko zapewnić najlepszą opiekę swoim pacjentom, ale także podnieść jakość swojej kliniki. Kozetka znajduje zastosowanie w każdej placówce medycznej – niezależnie od tego, czy jest to publiczna przychodnia, czy prywatny gabinet. Kozetka lekarska zwiększy komfort i profesjonalizm wśród wszystkich innych pracowników służby zdrowia, którzy tam pracują. W dzisiejszych czasach oferta jest bardzo duża i bez problemu można znaleźć odpowiedni wariant dla swojej firmy. Najważniejszą rzeczą przy wyborze kozetki lekarskiej jest to, do czego dokładnie jej potrzebujemy – rozważmy wszystkie możliwe scenariusze, które mogą się zdarzyć w miejscu pracy i wybierzmy odpowiednio.

Kozetki lekarskie – czym kierować się przy wyborze? Kozetka dostosowana do potrzeb specjalisty i pacjenta

Najlepsza kozetka lekarska to taka, która spełni wszystkie potrzeby, zarówno w przychodni, jak i w gabinetach lekarskich. Kozetka musi być wygodna dla pacjenta, dlatego powinna charakteryzować się wysokim poziomem ergonomii i możliwością regulacji. Powinna być również trwała i bezpieczna w razie wystąpienia nagłych wypadków medycznych.

Aby zapewnić maksymalny komfort, leżanka musi mieć określony rozmiar i odpowiednie cechy. Dobrej jakości kozetka lekarska pozwoli pacjentowi wygodnie się na niej położyć pod wygodnym dla niego kątem. Ważne jest również to, czy łóżko wyposażone jest w figury anatomiczne lub podpory – zwiększy to komfort i przyspieszy powrót do zdrowia. Zgodnie z potrzebami kliniki lub gabinetu lekarskiego, oferujemy szereg kozetek w różnych rozmiarach, które można wybrać w zależności od swoich preferencji.

Dzięki dobrze dobranej kozetce lekarskiej, możemy mieć pewność, że wielu pacjentów miło spędzi czas podczas badania. Oprócz kozetki lekarskiej, potrzebny będzie także stół do badania z lampą, wygodny fotel obrotowy oraz odpowiednie narzędzia. Jeśli zwróci się uwagę na wszystkie szczegóły, nie tylko pacjenci będą czuli się komfortowo podczas badania, ale również sami lekarze i terapeuci będą mieli lepszy komfort podczas pracy w klinice.

Maksymalną wygodę podczas leżenia na leżance uzyskuje się dzięki temu, że jej oparcie i regulowany zagłówek mają taką konfigurację, aby idealnie dopasować się do każdej osoby. Ponadto zastosowanie hipoalergicznej warstwy pianki zapewnia dodatkowy komfort i higienę podczas zabiegów.

Wybierając kozetkę lekarską, należy zwrócić uwagę na jej minimalną i maksymalną długość. Większość specjalistów decyduje się na zakup najdłuższej kozetki medycznej dostępnej u producenta mebli medycznych. Wygoda i wielofunkcyjność takiego wyboru sprawia, że kozetka doskonale spełnia swoją funkcję.

Jednocześnie, jeśli istnieje potrzeba wygospodarowania miejsca na przyjęcie pacjentów o różnym wzroście i różnych rodzajach schorzeń, wówczas konieczny będzie zakup kozetki medycznej, która pozwala na modyfikację jej długości. Można to osiągnąć dzięki dolnemu oparciu, które gwarantuje wystarczającą ilość miejsca na badanie w pozycji leżącej.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium