Rekomendacje dla Ciebie
Kasetka metalowa na pieniądze CB-12ML Master Lock
Kasetka metalowa na pieniądze CB-12ML Master Lock

199,47 zł

162,17 zł

szt.
Kasetka biurowa (2 dna) K06
Kasetka biurowa (2 dna) K06

245,59 zł

199,67 zł

szt.
Kasetka kasjerska K03
Kasetka kasjerska K03

353,39 zł

287,31 zł

szt.
Kasetka metalowa na pieniądze CB-10ML Master lock
Kasetka metalowa na pieniądze CB-10ML Master lock

149,47 zł

121,52 zł

szt.
Kasetka mini IV K28
Kasetka mini IV K28

168,59 zł

137,07 zł

szt.
Kasetka biurowa III K29
Kasetka biurowa III K29

245,59 zł

199,67 zł

szt.
Kasetka mini (dwa dna) K08
Kasetka mini (dwa dna) K08

214,79 zł

174,63 zł

szt.
Kasetka metalowa z fachownicą K14
Kasetka metalowa z fachownicą K14

499,19 zł

405,85 zł

szt.

Wytrzymałe i wygodne kasetki metalowe

Kasetki metalowe są bardzo praktyczne i znajdują zastosowanie niemal w każdym miejscu. Świetnie sprawdzają się w punktach handlowych, a także w biurach, urzędach i wszędzie tam gdzie pobierane są różnego rodzaju opłaty. Dzięki odpowiedniej budowie, niektóre z nich można bardzo stabilnie przymocować do stołu, bez obaw o przesunięcie lub niepożądaną próbę przeniesienia.

Przenosisz wartościową zawartość? Wybierz kasetki metalowe!

W tej kategorii prezentujemy wytrzymałe i niezawodne kasetki metalowe. Ich duży wybór sprawi, że każdy znajdzie tu dla siebie produkt odpowiadający rozmiarem bądź funkcjonalnościami. Każda kasetka jest wyposażona w zamek oraz mocny i wygodny uchwyt przeznaczony do łatwego przenoszenia. Każdy element kasetek jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i starannie wykończony, dzięki czemu te produkty są nie tylko praktyczne jak i estetyczne.

Kasetka mini IV K28 Kasetka mini IV K28
Producent: As
Cena:

168,59 zł

Cena netto: 137,07 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka biurowa (2 dna) K06 Kasetka biurowa (2 dna) K06
Producent: As
Cena:

245,59 zł

Cena netto: 199,67 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka biurowa (2 wkłady) K01 Kasetka biurowa (2 wkłady) K01
Producent: As
Cena:

230,19 zł

Cena netto: 187,15 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka biurowa III K29 Kasetka biurowa III K29
Producent: As
Cena:

245,59 zł

Cena netto: 199,67 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka kasjerska K03 Kasetka kasjerska K03
Producent: As
Cena:

353,39 zł

Cena netto: 287,31 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka metalowa na pieniądze CB-10ML Master lock Kasetka metalowa na pieniądze CB-10ML Master lock
Producent: Master Lock
Cena:

149,47 zł

Cena netto: 121,52 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka metalowa na pieniądze CB-12ML Master Lock Kasetka metalowa na pieniądze CB-12ML Master Lock
Producent: Master Lock
Cena:

199,47 zł

Cena netto: 162,17 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka metalowa z fachownicą K14 Kasetka metalowa z fachownicą K14
Producent: As
Cena:

499,19 zł

Cena netto: 405,85 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka mini (1 wkład) K05 Kasetka mini (1 wkład) K05
Producent: As
Cena:

183,99 zł

Cena netto: 149,59 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka mini (dwa dna) K08 Kasetka mini (dwa dna) K08
Producent: As
Cena:

214,79 zł

Cena netto: 174,63 zł

szt.
zobacz więcej

Kasetki metalowe

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na bezpieczeństwo, ludzie szukają sposobów na przechowywanie swoich kosztowności w bezpiecznym miejscu. Nie trzeba wydawać fortuny na sejfy domowe, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby chronić swoje kosztowności za mniej. Jedną z niedrogich opcji jest użycie metalowych kasetek. Kaseta metalowa to urządzenie, które może fizycznie przechowywać i chronić pieniądze, biżuterię i inne wartościowe przedmioty, takie jak ważne dokumenty, leki i różnego rodzaju nośniki danych. Są one zwykle używane jako alternatywa dla skrytek sejfowych.

Kasetki metalowe mogą być skutecznym i praktycznym rozwiązaniem dla osób, które chcą bezpiecznie i prosto przechować swoje kosztowności. Sejfy mogą zajmować dużo miejsca, podczas gdy kasetki są stosunkowo małe, wszechstronne i łatwe w obsłudze.

Metalowa kasetka do przechowywania pieniędzy, papierów wartościowych i kosztowności. Czy warto kupić metalową kasetkę?

W kasetkach metalowych z reguły przechowuje się pieniądze, biżuterie, wartościowe przedmioty, papiery wartościowe itp. Dlatego chcemy, aby była ona nie tylko trwała i niezawodna, ale również bezpieczna. Ważne jest, aby metalowa kasetka charakteryzowała się wysokim stopniem niezawodności, bez obawy, że ktoś ją w łatwy sposób otworzy.

Kasy metalowe cieszą się coraz większą popularnością. Wynika to z ich szczelności i trwałości, a także zdolności do ochrony przechowywanych przedmiotów przed pożarem i kradzieżą. Warto zauważyć, że taka skrytka może uratować zawartość nawet wtedy, gdy spadnie z dużej wysokości lub przez jakiś czas będzie się palić. Metalowa skrytka chroni również przed kradzieżą: złodzieje raczej nie otworzą jej siłą. Potrzebowaliby specjalnego sprzętu i sporo czasu, więc po prostu nie będą sobie tym zawracać głowy.

Zamek to kolejna ważna rzecz w kasetce metalowej. Im bezpieczniejszy zamek, tym lepsze i pewniejsze będzie bezpieczeństwo pieniędzy, kosztowności czy papierów wartościowych. Warto również sprawdzić zamek pod kątem trwałości i niezawodności. Na pewno dużym plusem będzie, jeśli kasetka wyposażona jest w specjalny system zabezpieczeń, który pozwala ochronić ją przed różnymi sposobami dostępu do niej bez klucza elektronicznego czy innych zamków. Unikalna konstrukcja kasetek metalowych w naszej ofercie oraz lekka stalowa konstrukcja sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w biurze czy przedsiębiorstwie, ale także w każdym gospodarstwie domowym.

Kasetki metalowe, kasetki na pieniądze – bezpieczne przechowywanie w miejscu pracy i nie tylko

Metalowe kasetki to rozwiązanie, które gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność w przechowywaniu drogocennych przedmiotów. Metalowe kasetki najczęściej wykorzystywane są do przechowywania pieniędzy, jednak z powodzeniem sprawdzą się również do trzymania w nich biżuterii, kosztowności, ważnych dokumentów czy sentymentalnych pamiątek. Kasetka metalowa dzięki swojej niezawodności sprawi, że wszystkie te rzeczy będą bezpieczne i nie trafią w niepowołane ręce. Tego typu kasetki metalowe najczęściej wykorzystywane są w sklepach, restauracjach, hotelach, bankach i innych przedsiębiorstwach. Jednak kasetka metalowa to również świetny wybór do każdego gospodarstwa domowego. Można w niej przechowywać cenne przedmioty i mieć jednocześnie spokojną głowę, że są bezpieczne podczas naszej nieobecności w domu. Jest to szczególnie ważne, jeśli często wyjeżdżamy lub korzystamy np. z ekip sprzątających. Kasetka metalowa ochroni również kosztowności w razie pożaru czy powodzi.

Wiele rodzin lubi używać metalowych kaset swoich domach, aby utrzymać porządek w rachunkach i zapewnić bezpieczeństwo ważnym dokumentom. Kasetki są kompaktowe, łatwe do załadowania i przede wszystkim skuteczne. Kasetka będzie też świetnym zabezpieczeniem biżuterii, nośników danych czy innych ważnych dla nas rzeczy. Kasetka metalowa to gwarancja najlepszej ochrony. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa kasetka odporna na uszkodzenia mechaniczne, to najlepsze miejsce do przechowywania kosztowności. Kasetki metalowe są uniwersalnym i wszechstronnym produktem, który sprawdzi się do przechowywania wszystkiego, co jest dla nas ważne. Kasetka sprawdzi się też, jeśli często podróżujemy i chcemy czuć się bezpiecznie z większa gotówką czy wartościowymi przedmiotami przy sobie.

Kasetki w naszej ofercie występuje w wielu różnych wersjach, rozmiarach i kształtach, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium