Wytrzymałe i wygodne kasetki metalowe

Kasetki metalowe są bardzo praktyczne i znajdują zastosowanie niemal w każdym miejscu. Świetnie sprawdzają się w punktach handlowych, a także w biurach, urzędach i wszędzie tam gdzie pobierane są różnego rodzaju opłaty. Dzięki odpowiedniej budowie, niektóre z nich można bardzo stabilnie przymocować do stołu, bez obaw o przesunięcie lub niepożądaną próbę przeniesienia.

Przenosisz wartościową zawartość? Wybierz kasetki metalowe!

W tej kategorii prezentujemy wytrzymałe i niezawodne kasetki metalowe. Ich duży wybór sprawi, że każdy znajdzie tu dla siebie produkt odpowiadający rozmiarem bądź funkcjonalnościami. Każda kasetka jest wyposażona w zamek oraz mocny i wygodny uchwyt przeznaczony do łatwego przenoszenia. Każdy element kasetek jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i starannie wykończony, dzięki czemu te produkty są nie tylko praktyczne jak i estetyczne.

Kasetka mini IV K28 Kasetka mini IV K28
Producent: As
Cena: 168,59 zł (netto: 137,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Kasetka biurowa (2 dna) K06 Kasetka biurowa (2 dna) K06
Producent: As
Cena: 245,59 zł (netto: 199,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Kasetka biurowa (2 wkłady) K01 Kasetka biurowa (2 wkłady) K01
Producent: As
Cena: 230,19 zł (netto: 187,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Kasetka biurowa III K29 Kasetka biurowa III K29
Producent: As
Cena: 245,59 zł (netto: 199,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Kasetka kasjerska K03 Kasetka kasjerska K03
Producent: As
Cena: 353,39 zł (netto: 287,31 zł )
szt.
zobacz więcej
Kasetka metalowa na pieniądze CB-10ML Master lock Kasetka metalowa na pieniądze CB-10ML Master lock
Producent: Master Lock
Cena: 149,47 zł (netto: 121,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Kasetka metalowa na pieniądze CB-12ML Master Lock Kasetka metalowa na pieniądze CB-12ML Master Lock
Producent: Master Lock
Cena: 199,47 zł (netto: 162,17 zł )
szt.
zobacz więcej
Kasetka metalowa z fachownicą K14 Kasetka metalowa z fachownicą K14
Producent: As
Cena: 499,19 zł (netto: 405,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Kasetka mini (1 wkład) K05 Kasetka mini (1 wkład) K05
Producent: As
Cena: 183,99 zł (netto: 149,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Kasetka mini (dwa dna) K08 Kasetka mini (dwa dna) K08
Producent: As
Cena: 214,79 zł (netto: 174,63 zł )
szt.
zobacz więcej

Kasetki metalowe

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na bezpieczeństwo, ludzie szukają sposobów na przechowywanie swoich kosztowności w bezpiecznym miejscu. Nie trzeba wydawać fortuny na sejfy domowe, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby chronić swoje kosztowności za mniej. Jedną z niedrogich opcji jest użycie metalowych kasetek. Kaseta metalowa to urządzenie, które może fizycznie przechowywać i chronić pieniądze, biżuterię i inne wartościowe przedmioty, takie jak ważne dokumenty, leki i różnego rodzaju nośniki danych. Są one zwykle używane jako alternatywa dla skrytek sejfowych.

Kasetki metalowe mogą być skutecznym i praktycznym rozwiązaniem dla osób, które chcą bezpiecznie i prosto przechować swoje kosztowności. Sejfy mogą zajmować dużo miejsca, podczas gdy kasetki są stosunkowo małe, wszechstronne i łatwe w obsłudze.

Metalowa kasetka do przechowywania pieniędzy, papierów wartościowych i kosztowności. Czy warto kupić metalową kasetkę?

W kasetkach metalowych z reguły przechowuje się pieniądze, biżuterie, wartościowe przedmioty, papiery wartościowe itp. Dlatego chcemy, aby była ona nie tylko trwała i niezawodna, ale również bezpieczna. Ważne jest, aby metalowa kasetka charakteryzowała się wysokim stopniem niezawodności, bez obawy, że ktoś ją w łatwy sposób otworzy.

Kasy metalowe cieszą się coraz większą popularnością. Wynika to z ich szczelności i trwałości, a także zdolności do ochrony przechowywanych przedmiotów przed pożarem i kradzieżą. Warto zauważyć, że taka skrytka może uratować zawartość nawet wtedy, gdy spadnie z dużej wysokości lub przez jakiś czas będzie się palić. Metalowa skrytka chroni również przed kradzieżą: złodzieje raczej nie otworzą jej siłą. Potrzebowaliby specjalnego sprzętu i sporo czasu, więc po prostu nie będą sobie tym zawracać głowy.

Zamek to kolejna ważna rzecz w kasetce metalowej. Im bezpieczniejszy zamek, tym lepsze i pewniejsze będzie bezpieczeństwo pieniędzy, kosztowności czy papierów wartościowych. Warto również sprawdzić zamek pod kątem trwałości i niezawodności. Na pewno dużym plusem będzie, jeśli kasetka wyposażona jest w specjalny system zabezpieczeń, który pozwala ochronić ją przed różnymi sposobami dostępu do niej bez klucza elektronicznego czy innych zamków. Unikalna konstrukcja kasetek metalowych w naszej ofercie oraz lekka stalowa konstrukcja sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w biurze czy przedsiębiorstwie, ale także w każdym gospodarstwie domowym.

Kasetki metalowe, kasetki na pieniądze – bezpieczne przechowywanie w miejscu pracy i nie tylko

Metalowe kasetki to rozwiązanie, które gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i skuteczność w przechowywaniu drogocennych przedmiotów. Metalowe kasetki najczęściej wykorzystywane są do przechowywania pieniędzy, jednak z powodzeniem sprawdzą się również do trzymania w nich biżuterii, kosztowności, ważnych dokumentów czy sentymentalnych pamiątek. Kasetka metalowa dzięki swojej niezawodności sprawi, że wszystkie te rzeczy będą bezpieczne i nie trafią w niepowołane ręce. Tego typu kasetki metalowe najczęściej wykorzystywane są w sklepach, restauracjach, hotelach, bankach i innych przedsiębiorstwach. Jednak kasetka metalowa to również świetny wybór do każdego gospodarstwa domowego. Można w niej przechowywać cenne przedmioty i mieć jednocześnie spokojną głowę, że są bezpieczne podczas naszej nieobecności w domu. Jest to szczególnie ważne, jeśli często wyjeżdżamy lub korzystamy np. z ekip sprzątających. Kasetka metalowa ochroni również kosztowności w razie pożaru czy powodzi.

Wiele rodzin lubi używać metalowych kaset swoich domach, aby utrzymać porządek w rachunkach i zapewnić bezpieczeństwo ważnym dokumentom. Kasetki są kompaktowe, łatwe do załadowania i przede wszystkim skuteczne. Kasetka będzie też świetnym zabezpieczeniem biżuterii, nośników danych czy innych ważnych dla nas rzeczy. Kasetka metalowa to gwarancja najlepszej ochrony. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa kasetka odporna na uszkodzenia mechaniczne, to najlepsze miejsce do przechowywania kosztowności. Kasetki metalowe są uniwersalnym i wszechstronnym produktem, który sprawdzi się do przechowywania wszystkiego, co jest dla nas ważne. Kasetka sprawdzi się też, jeśli często podróżujemy i chcemy czuć się bezpiecznie z większa gotówką czy wartościowymi przedmiotami przy sobie.

Kasetki w naszej ofercie występuje w wielu różnych wersjach, rozmiarach i kształtach, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl