Filtruj
Cena
  • od
    do
Rekomendacje dla Ciebie
Parawan medyczny dwuskrzydłowy
Parawan medyczny dwuskrzydłowy

943,35 zł

873,47 zł

szt.
Parawan do gabinetu lekarskiego
Parawan do gabinetu lekarskiego

722,47 zł

587,37 zł

szt.
Parawan medyczny trzyskrzydłowy
Parawan medyczny trzyskrzydłowy

1 415,02 zł

1 310,20 zł

szt.

Pozostałe elementy wyposażenia gabinetu lekarskiego, które przydają się w trakcie pracy

Pracownicy służb medycznych potrzebują komfortowych mebli, na których będą mogli wykonywać swoje obowiązki. Badanie pacjentów, zajmowanie się dokumentacją, czy przeprowadzanie testów laboratoryjnych odbywa się przy użyciu stołów i krzeseł. Lekarstwa i całe oprzyrządowanie, a także artykuły higieniczne przechowywane są w pojemnych szafach. Pozostałe elementy wyposażenia to już kwestia indywidualnego zapotrzebowania.

Kompletnie wyposażony gabinet zabiegowy to komfort dla pacjentów i lekarzy

Pozostałe elementy, których nie powinno zabraknąć w tych gabinetach, w których pojawiają się pacjenci, to między innymi parawany. Pozwalają one wykonać badanie dyskretnie, przebrać się do niego itp. Oddzielają też łóżka pacjentów, zapewniając minimum prywatności w tych dość trudnych momentach. W wyjątkowych sytuacjach przydają się też podesty, dzięki którym lekarz może spojrzeć na pacjenta z góry i lepiej wykonać swoją pracę, np. podczas operacji.

Parawan do gabinetu lekarskiego Parawan do gabinetu lekarskiego
Producent: Malow
Cena:

722,47 zł

Cena netto: 587,37 zł

szt.
zobacz więcej
Parawan medyczny dwuskrzydłowy Parawan medyczny dwuskrzydłowy
Producent: UBM
Cena:

943,35 zł

Cena netto: 873,47 zł

szt.
zobacz więcej
Parawan medyczny jednoskrzydłowy Parawan medyczny jednoskrzydłowy
Producent: UBM
Cena:

471,67 zł

Cena netto: 436,73 zł

szt.
zobacz więcej
Parawan medyczny trzyskrzydłowy Parawan medyczny trzyskrzydłowy
Producent: UBM
Cena:

1 415,02 zł

Cena netto: 1 310,20 zł

szt.
zobacz więcej

Dlaczego parawan medyczny jest tak ważny?

Środowisko medyczne stosuje wiele różnych metod, aby zapewnić prywatność pacjentom i utrzymać ich dobre samopoczucie. Prywatność jest koniecznością dla każdego pacjenta, a parawany lekarskie są niezbędne do jej zapewnienia. Chronią one również przed rozprzestrzenianiem się bakterii i chorób, działając jako bezpośrednia bariera pomiędzy pacjentami np. w szpitalu. Parawan medyczny to niezbędne akcesorium w gabinetach medycznych. Parawan medyczny zapewnia pacjentom prywatność oraz chroni przed wszelkimi mikroorganizmami, chorobami i wirusami przenoszonymi drogą kropelkową. Bakterie pozostają na powierzchni parawanu, co stanowi przeszkodę do dalszego rozprzestrzeniania się. Dlatego bardzo ważne jest, aby parawany medyczne były wykonane z materiałów łatwych do czyszczenia i dezynfekcji. Parawany medyczne mają za zadanie zapewnić zdrowe, bezpieczne i komfortowe środowisko zarówno dla pacjenta, jak i personelu szpitala czy przychodni. Stosowane są w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia, a także w wyjątkowych przypadkach przez szkoły oraz podczas katastrof humanitarnych. Stanowią wygodne rozwiązanie do przeprowadzania procedur medycznych, takich jak szczepienia czy badania krwi. Parawany są też częstym wyposażeniem gabinetów kosmetycznych. Parawany medyczne mogą mieć różne rozmiary i wyposażenie w zależności od potrzeb. Popularne są parawany składane, które pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Gdzie stosuje się parawan lekarski?

Parawany medyczne są wykorzystywane przez szpitale i placówki zdrowia do izolowania pacjentów i zapewnienia bezpieczeństwa innym osobom. Mogą być również wykorzystywane do stworzenia cichej strefy dla pacjentów, którzy chcą trochę prywatności, lub pomóc w zapobieganiu rozprzestrzeniania się chorób. Parawany medyczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe i łatwe w użyciu. Parawan medyczny to także świetne rozwiązanie dla małych gabinetów lekarskich o ograniczonej przestrzeni i obawach o prywatność. Ten sprzęt medyczny daje możliwość zapewnienia pacjentom prywatnego miejsca, w którym mogą przebrać się w swoje ubrania do badania lub przechowywać wszelkie osobiste przedmioty lub rzeczy. Parawan medyczny ukryje wnętrze przebieralni przed innymi osobami wchodzącymi do gabinetu i utrzyma prywatność pacjentów podczas badań. Parawany medyczne tworzą barierę pomiędzy osobą badaną a innymi osobami. Parawany medyczne są bardzo łatwe w użyciu, transporcie i przechowywaniu. Jako kompaktowy, przenośny produkt, pozwalają również na umieszczenie ich gdziekolwiek chcemy, co skutkuje większą elastycznością i mobilnością. Parawany medyczne to świetny pomysł na ochronę prywatności pacjentów i promowanie higieny. Wykonane z antybakteryjnej tkaniny chronią daną powierzchnię przed zarazkami, ułatwiając jej dezynfekcję i czyszczenie. Konstrukcja składanych ścianek pomaga jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, utrzymując jednocześnie wysoki poziom prywatności pacjenta.

Parawan szpitalny to doskonałe rozwiązanie chroniące pacjentów i ich przestrzenie osobiste podczas badań i zabiegów. Parawany medyczne charakteryzują się różnorodnością konfiguracji, wzorów i opcji, które mogą być stosowane w każdym gabinecie lekarskim, sali porodowej, sali operacyjnej, salonach kosmetycznych lub w każdym innym miejscu, w którym istnieje wysokie ryzyko zakażenia. Praktyczne i funkcjonalne parawany medyczne znajdują szerokie zastosowanie w szpitalnych salach egzaminacyjnych, gabinetach ginekologicznych, gabinetach lekarskich i salach zabiegowych. Te wysokiej jakości akcesoria chronią przed rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych mikroorganizmów, które mogą być przenoszone drogą kropelkową. Wykonane z materiałów nadających się do wycierania parawany medyczne ułatwiają dezynfekcję przestrzeni. Oferowane przez nas parawany medyczne są integralną częścią współczesnych sal operacyjnych, w których pracują lekarze i pracownicy służby zdrowia. Materiały użyte do produkcji zapewniają łatwe czyszczenie, zapewniając komfort pracy całemu zespołowi.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium