Filtruj
Producent
Wysokość [cm]
Głębokość/długość[cm]
Cena
  • od
    do
Rekomendacje dla Ciebie
Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36901
Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36901

4 194,00 zł

3 409,76 zł

Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36902
Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36902

4 972,00 zł

4 042,28 zł

Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36900
Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36900

2 980,00 zł

2 422,76 zł

Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36903
Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36903

5 976,00 zł

4 858,54 zł

Szafy ognioodporne – maksymalne zabezpieczenie Twoich dokumentów

Szukasz praktycznych rozwiązań w zakresie przechowywania ważnych danych i umów? Zdecyduj się na szafy ognioodporne na dokumenty i miej pewność – Twoje teczki, w sytuacji pożaru będą zabezpieczone nie tylko przed ogniem, ale także – pyłami gaśniczymi i gazami, które powstają w czasie pożaru. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w firmach i jednostkach administracyjnych, ale także – w przychodniach, szpitalach i kancelariach prawniczych. Poznaj szeroki wybór szaf dostępnych w tej kategorii i zdecyduj, które z nich charakteryzują się odpowiadającymi Ci parametrami. 

Szafy ognioodporne na dokumenty – sprawdź naszą ofertę!

Twój biznes jest dla nas ważny – właśnie dlatego w jednym miejscu zgromadziliśmy szafy ognioodporne na dokumenty, charakteryzujące się doskonałą specyfikacją. Wysokie parametry, estetyczne wykończenie i neutralna kolorystyka sprawiają, że te propozycje doskonale sprawdzą się również w eleganckich wnętrzach. Możesz zdecydować się na modele jedno i kilkudrzwiowe, wąskie lub szerokie. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, z łatwością znajdziesz wariant, który sprawdzi się w Twojej aranżacji! 

Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36900 Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36900
Producent: ISS
Cena:

2 980,00 zł

Cena netto: 2 422,76 zł

zobacz więcej
Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36901 Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36901
Producent: ISS
Cena:

4 194,00 zł

Cena netto: 3 409,76 zł

zobacz więcej
Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36902 Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36902
Producent: ISS
Cena:

4 972,00 zł

Cena netto: 4 042,28 zł

zobacz więcej
Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36903 Szafa na dokumenty ISS Stuttgart Light 36903
Producent: ISS
Cena:

5 976,00 zł

Cena netto: 4 858,54 zł

zobacz więcej

Szafy ognioodporne na dokumenty

Czy jest to prywatne biuro, czy nawet wspólna przestrzeń biurowa, wszyscy chcemy inwestować w trwałe elementy biurowe, które pasują do naszych potrzeb. Dobrą opcją do rozważenia jest inwestowanie w ognioodporne szafki na dokumenty. Przede wszystkim są one o wiele bardziej wytrzymałe niż zwykłe szafki na dokumenty. To dlatego, że zostały zaprojektowane z wzmocnionych materiałów, aby zapobiec zużyciu i rozdarciu. W rezultacie można z nich korzystać przez wiele lat bez żadnych zmartwień. Każda szafa ognioodporna oprócz tego, że jest niezwykle cennym narzędziem administracyjnym, powinna zapewniać wystarczającą ochronę przed pożarem. Konstrukcja ognioodpornej szafy na dokumenty jest wyspecjalizowana w zapewnianiu takiej ochrony – dzięki czemu jest to idealny wybór zarówno dla biur o podwyższonych wymaganiach w zakresie bezpieczeństwa zawartości, jak również dla magazynów, zwłaszcza tych, w których przechowywane są materiały łatwopalne i chemikalia.

Szafy ognioodporne, sejfy ogniotrwałe – dlaczego warto?

Szafy kartotekowe są popularnym wyborem do przechowywania dokumentów w biurze. W rzeczywistości jest to zrozumiałe, dlaczego tak wiele firm decyduje się na ich zakup. Są one niedrogie, wygodne i mogą być łatwo używane w małych biurach. Jednak jeśli posiadamy dokumenty wysokiego ryzyka zawierające poufne dane, warto rozważyć inwestycję w ognioodporne szafy na dokumenty.

Ognioodporne szafy na dokumenty oferują cenne usługi w zakresie ochrony znajdujących się w nich treści przed uszkodzeniem. Stanowią one barierę dla ognia wszelkiego rodzaju, dzięki czemu akta i dokumenty są bezpieczne. Miedź, stal i żeliwo to najczęstsze materiały, z których wykonuje się szafy kartotekowe. Popularne są także szafy pancerne. Materiały te są przykładem trwałości. Są one mocne i wytrzymują każdy rodzaj obciążenia. Inwestycja w ognioodporne szafy na dokumenty jest logiczną decyzją dla wszystkich mebli, w tym szafek na dokumenty. Szafy kartotekowe ognioodporne są solidnie zabezpieczone przed szkodami spowodowanymi przez ogień lub jego rozprzestrzenianie się. Konstrukcja szafy uniemożliwia przedostanie się do niej ciepła, ognia i dymu. W połączeniu z planem wyjścia ewakuacyjnego i systemem alarmu przeciwpożarowego szafy te mogą być stosowane jako skuteczna ochrona przeciwpożarowa w miejscu pracy. W przypadku pożaru zwykła szafa biurowa będzie działać jak komin. Cała zawartość spłonie w mgnieniu oka. Ognioodporne szafy na dokumenty z opierają się pożarom wszystkich rodzajów i tym samym oferują ochronę akt biurowych, dokumentów czy wartości pieniężnych.

Jeśli zależy nam na przechowywaniu innych rzeczy niż dokumenty papierowe, warto postawić na sejfy ogniotrwałe. Sejfy ognioodporne zapewnią doskonałą ochronę dla wartościowych przedmiotów czy elektroniki, takiej jak nośniki danych, komputery, tablety itp.

Szafy ognioodporne oraz sejfy ognioodporne dla biura i każdej firmy

Jedną rzeczą, którą musimy zrozumieć, jest ogromne znaczenie mają szafy ogniotrwałe na dokumenty w nowoczesnym środowisku biznesowym. Ogniotrwałe szafy na dokumenty są przeznaczone do ochrony ważnych dokumentów i zapisów przed uszkodzeniem z powodu narażenia na działanie wysokich temperatur, w tym pożarów. Fakt, że większość danych jest kopiowana, przechowywana i przetwarzana cyfrowo, to czasami za mało. W związku z tym potrzeba ochrony kopii papierowych wzrosła wielokrotnie. Szafy ogniotrwałe, a w tym kartotekowe i skrytkowe, zapewniają kompleksową ochronę przed pożarem i długotrwałym działaniem wysokich temperatur. Dostępne szafy ognioodporne oferują blokady termiczne chroniące szczelinę pomiędzy obudową a drzwiami przed ogniem lub promieniowaniem cieplnym, zamek trójstronny, a także atestowane zamki kluczowe. Ich wypełnienie stanowi wysokiej klasy niepalny materiał pełniący funkcję izolacji termicznej pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną częścią korpusu.

Wiele firm ma ważne dokumenty, które muszą być chronione. Jeśli chodzi o ochronę ważnych zapisów i dokumentów, każdy chce produktu, który może pomóc utrzymać je z dala od niebezpieczeństwa. W naszym asortymencie oferujemy specjalistyczne szafy ognioodporne i sejfy ogniotrwałe, które właśnie to robią. Szafy o wysokiej odporności ogniowej są zbudowane z wysokiej jakości materiałów, które pomagają chronić firmom najbardziej istotne dokumenty, gdy te narażone są na działanie wysokich temperatur. Każda szafka została wykonana fachowo z wysokiej jakości zamkami blokującymi i kluczowymi zamkami dla dodatkowego bezpieczeństwa. Szafy metalowe oferują również blokady termiczne, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się płomieni pomiędzy obudową a drzwiami, oraz certyfikowane wypełnienie ognioodporne.

Nasze uniwersalne szafy ognioodporne są niezbędne w każdym środowisku pracy. Popularne wśród banków, innych instytucji finansowych oraz firm ubezpieczeniowych okazują się bardzo przydatne, ponieważ chronią ważne dokumenty papierowe przed pożarem. Sejfy ognioodporne zapewniają natomiast najwyższe bezpieczeństwo dla innych cennych przedmiotów.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium