Szafy na brudną i czystą odzież, których potrzebują Twoi pracownicy

Każdy zakład pracy ma inną politykę zarządzania, jednak kwestie bhp są identyczne dla wszystkich. Wynika z nich, że jeśli jest taka potrzeba, pracownik powinien pracować w ubraniu roboczym. Ale nawet jeśli nie ma takich wymagań, warto przygotować miejsce, w którym można bezpiecznie zostawić okrycie wierzchnie i obuwie. Jest to wygodne szczególnie zimą. Dlatego warto przygotować szafy na brudną i czystą odzież, które powinny być umiejscowione w pracowniczej szatni.

Szafki, które pozwalają przechowywać czystą odzież roboczą

Po skończonej pracy warto przebrać się w swoje ubrania, a zabrudzoną odzież roboczą odłożyć w wyznaczone do tego miejsce. Szafy na brudną i czystą odzież powiadają wygodny otwór, przez który można łatwo wrzucić znoszone ubranie. Dostęp do zawartości szafki ma jedynie uprawniona osoba, która jednocześnie przygotowuje czystą odzież dla każdego pracownika. W kolejnym dniu, na każdej półce, czekać będą już gotowe ubrania ochronne.

Szafa na brudną odzież KBS 5 z wrzutnią Szafa na brudną odzież KBS 5 z wrzutnią
Producent: Malow
Cena:

1 118,06 zł

Cena netto: 908,99 zł

Szafa na czystą odzież KBS 4 Szafa na czystą odzież KBS 4
Producent: Malow
Cena:

2 280,42 zł

Cena netto: 1 854,00 zł

Szafa na brudną i czystą odzież KBS 3 Szafa na brudną i czystą odzież KBS 3
Producent: Malow
Cena:

3 393,57 zł

Cena netto: 2 759,00 zł

Szafa na czystą odzież KBS 2 Szafa na czystą odzież KBS 2
Producent: Malow
Cena:

4 102,05 zł

Cena netto: 3 335,00 zł

Szafa na brudną i czystą odzież KBS 1 Szafa na brudną i czystą odzież KBS 1
Producent: Malow
Cena:

5 222,58 zł

Cena netto: 4 246,00 zł

Szafy na brudną i czystą odzież

Biuro wyposażone w szatnię to ogromny krok naprzód dla pracodawców w ich obowiązku dbania o pracowników i ich ciągłość pracy. Przechowywanie odzieży to bardzo ważna rzecz dla każdego pracownika, dzięki której może on bezpiecznie przygotować się po przyjściu do pracy lub do wyjścia do domu i nie martwić się o bezpieczeństwo swoich rzeczy. Wyposażenie szatni roboczej w odpowiednie urządzenia jest obowiązkiem każdego pracodawcy, który chce utrzymać czystość, porządek i zdrowe środowisko w miejscu pracy. Szafy na brudną i czystą odzież pozwalają oddzielić rzeczy osobiste, np. ubrania, od brudnych butów lub innych zapomnianych rzeczy. Szanujące się firmy chcą, aby ich pracownicy dbali o zdrowie swojego zespołu i nie nosili osobistych strojów w pracy. Jest to po prostu bardziej higieniczne! Obecność takich szafek pomaga również utrzymać porządek w szatni, a ponadto są one niezbędne w zimie, gdy trzeba przechowywać rękawiczki, czapki lub szaliki. Szafy na brudną i czystą odzież stosuje się po to, by pracownicy mogli swobodnie zmieniać ubrania w pracy. Docenią to wszyscy, co przełoży się na higienę, komfort i wygodę w pracy. Szafy te są doskonałym rozwiązaniem dla magazynów, hal produkcyjnych i innych miejsc, w których praca wykonywana jest w specjalnym stroju.

Szafy na czystą i brudną odzież – dlaczego warto?

Szafy na brudną i czystą odzież to idealne rozwiązanie umożliwiające zmianę obuwia i odzieży przed wejściem na obszar produkcji. Odpowiednie obuwie oraz odzież ochronna pozwalają pracownikom bezpiecznie i bez obaw wykonywać swoje zadania. Wysokiej jakości materiały zapewniają bezpieczne środowisko i chronią przed urazami.

Szafy na brudną i czystą odzież przede wszystkim powinny znajdować się w halach produkcyjnych. Potrzeba takiego rozwiązania jest uzasadniona zarówno tym, że część pracowników pracuje w odzieży roboczej, jak i tym, że czasami niezbędne prace wykonywane są poza miejscem pracy, co powoduje zabrudzenie odzieży wierzchniej. Można tego uniknąć, zapewniając szafkę na czystą i brudną odzież, w której można bezpiecznie pozostawić odzież wierzchnią i buty. Szafki metalowe na brudną odzież to rodzaj wyposażenia wykonanego z wysokiej jakości materiałów. Każda część posiada certyfikaty i atesty, które potwierdzają zgodność z normami produkcyjnymi i jakościowymi. W niemal każdym miejscu pracy znajduje się brudna odzież, która musi być przechowywana oddzielnie od odzieży czystej. Brudna odzież często ma kontakt z substancjami, które mogą powodować plamy na innych ubraniach lub ich zniszczenie. Dlatego najbardziej odpowiednim rozwiązaniem będzie szafa na brudną odzież, w której można przechowywać ubrania w bezpiecznym miejscu do czasu powrotu do domu. Mokra, śmierdząca odzież umieszczona w takiej szafie nie zniszczy ani nie poplami innych elementów odzieży.

Inwestycja w szafy wykonane z trwałej stali, które są łatwe w montażu i gotowe do użycia w ciągu zaledwie kilku minut, to bardzo dobry pomysł. Materiał ze stali nierdzewnej będzie służył przez wiele lat, dzięki czemu szafy nadają się do wielokrotnego użytku. Zamykane na klucz drzwi uniemożliwią innym osobom dostęp do ubrań. Unikalna w swojej formie półka na czyste ubrania zapewnia komfortowe warunki podczas zmiany odzieży. Ten praktyczny mebel pozwoli oddzielić odzież brudną i odzież czystą od siebie, a także sprawi, że pracownicy będą czuć się o wiele bardziej komfortowo.

Najwyższej jakości szafy do oddzielenia brudnej odzieży

Oferujemy rozwiązanie do przechowywania brudnej odzieży roboczej. Po pracy wystarczy się przebrać, a odzież ochronną włożyć do szafki na brudną odzież roboczą. Następnego dnia gotowe ubrania będą czekały na półce, a każdy będzie miał swoją wyznaczoną szafkę z własnym kluczem. Każda skrytka zamykana na klucz z centralnie zamontowanym zamkiem zdecydowanie wpłynie na bezpieczeństwo. Każda skrytka zamykana jest niezależnym kluczem, a wspólna rama umożliwia otwarcie wszystkich skrytek równocześnie, co sprawia, że osoba dystrybuująca materiały BHP i jednocześnie przygotowująca czystą odzież dla każdego pracownika ma dostęp do wszystkich skrytek, dzięki czemu może je kontrolować i regularnie uzupełniać.

Szafy na ubrania zapewniają wygodne miejsce do przebrania się w miejscu pracy oraz odpowiednie miejsce do przechowywania brudnej odzieży roboczej. Nasz asortyment wysokiej jakości szafek na odzież czystą i brudną idealnie nadaje się do magazynów, fabryk i szatni, gdzie pracownicy muszą przebrać się w swoje ubrania robocze.

Szafki na odzież czystą i brudną zostały zaprojektowane z materiałów najwyższej jakości. Jakość naszych szaf jest najwyższa na rynku, co oznacza, że spełniają one najsurowsze wymogi bezpieczeństwa zarówno pod względem higienicznym, jak i ergonomicznym. Szafy mogą być stosowane w różnych gałęziach przemysłu oraz w zakładach użyteczności publicznej. Nasze szafki na ubrania zapewniają porządek w czystej i brudnej odzieży pracowników podczas pracy. Przegródki mają otwory, które umożliwiają pracownikom łatwe wyrzucanie zabrudzonej odzieży roboczej i przechowywania czystej i gotowej do użycia odzieży na każdą zmianę.

Zaprojektuj swoją własną szatnię. Różne modele ułatwiają znalezienie odpowiedniego dla siebie zestawu. Wielkość i układ miejsca pracy może stanowić ogromną różnicę między zorganizowaną, funkcjonalną szatnią a marnowaniem cennej przestrzeni. Projektujemy nasze szafki tak, aby idealnie pasowały do każdego zakątka firmy.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium