Rekomendacje dla Ciebie
Kaseta ognioodporna i wodoodporna LCFW30100 Master Lock
Kaseta ognioodporna i wodoodporna LCFW30100 Master Lock

549,47 zł

446,72 zł

szt.
Kaseta ognioodporna L1200 Master Lock
Kaseta ognioodporna L1200 Master Lock

299,47 zł

243,47 zł

szt.
Kaseta ognioodporna i wodoodporna LCHW20101 Master Lock
Kaseta ognioodporna i wodoodporna LCHW20101 Master Lock

499,47 zł

406,07 zł

szt.

Kasety ognioodporne – doskonała ochrona

Ogień to wróg dokumentów, danych i innych, wartościowych przedmiotów. Bezpieczeństwo najbardziej cennych rzeczy w każdym domu, biurze i innych miejscach zapewnią kasety ognioodporne. Sprawdzają się one w zabezpieczeniu papierowych dokumentów, niemagnetycznych nośników danych, a także innych kosztowności. Nawet przy nagłym pożarze zawartość będzie ochroniona, o czym świadczą odpowiednie certyfikaty.

Ogień nie jest straszny

Oferujemy doskonałe, bardzo mocne kasety przeznaczone do ochrony cennych dokumentów i przedmiotów przed działaniem ognia. Większość prezentowanych modeli poza ognioodpornością jest także wodoodporna, co oznacza dodatkowe poszerzenie ochrony zawartości. Kasetki są niezwykle bezpieczne i trwałe, są wyposażone w elektroniczne zamki szyfrowe bądź są zamykane na klucz. Warto zaopatrzyć się w takieprodukt żeby nie martwić się o najważniejsze dla nas rzeczy w przypadku zagrożenia pożarem.

Kaseta ognioodporna i wodoodporna LCFW30100 Master Lock Kaseta ognioodporna i wodoodporna LCFW30100 Master Lock
Producent: Master Lock
Cena:

549,47 zł

Cena netto: 446,72 zł

szt.
zobacz więcej
Kaseta ognioodporna i wodoodporna CHW30300EURHRO Master Lock Kaseta ognioodporna i wodoodporna CHW30300EURHRO Master Lock
Producent: Master Lock
Cena:

739,00 zł

Cena netto: 600,81 zł

szt.
zobacz więcej
Kaseta ognioodporna i wodoodporna LCHW20101 Master Lock Kaseta ognioodporna i wodoodporna LCHW20101 Master Lock
Producent: Master Lock
Cena:

499,47 zł

Cena netto: 406,07 zł

szt.
zobacz więcej
Kaseta ognioodporna L1200 Master Lock Kaseta ognioodporna L1200 Master Lock
Producent: Master Lock
Cena:

299,47 zł

Cena netto: 243,47 zł

szt.
zobacz więcej
Kasetka ogniodporna i wodoodporna FHW40300EURHRO Master Lock Kasetka ogniodporna i wodoodporna FHW40300EURHRO Master Lock
Producent: Master Lock
Cena:

749,00 zł

Cena netto: 608,94 zł

szt.
zobacz więcej

Kaseta ognioodporna – dla kogo?

Do bezpiecznego przechowywania kosztowności i pieniędzy oferujemy kasetki ognioodporne wykonane według najsurowszych międzynarodowych standardów. Nasze skrzynki są zrobione z wysokiej jakości materiałów i mają mocny zamek, który może być otwarty tylko przez ich właścicieli. Klasyczny typ kasetki na pieniądze będzie niezawodnym pomocnikiem we wszystkich sytuacjach, w których trzeba bezpiecznie strzec pieniędzy i kosztowności.

Jedną z głównych trosk każdego człowieka zawsze były i będą pieniądze, a więc także ich bezpieczne przechowywanie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa można skorzystać z różnego rodzaju sejfów: szafek, depozytów i innych dostępnych obecnie na rynku. Kasety ognioodporne są popularne zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm. Ich rozmiar pozwala na umieszczenie ich w każdym pomieszczeniu i przechowywanie w nich cennych przedmiotów. Zazwyczaj są one tak skonstruowane, że nie można ich uszkodzić ani otworzyć siłą.

Ognioodporny i odporny na kradzież schowek na pieniądze to świetny produkt zabezpieczający. Idealnie nadaje się do przechowywania gotówki lub kosztowności, dokumentów, drobnej biżuterii i nie tylko. Rozmiar kasetki sprawia, że można ją umieścić w niemal każdym dogodnym miejscu, np. pod łóżkiem lub za biurkiem w biurze. Jej niewielkie rozmiary pozwalają również w razie potrzeby ukryć ją w mniej oczywistym miejscu.

Kasety ognioodporne – czym kierować się przy wyborze?

W świecie kasetek istnieją pewne modele, które są bardziej popularne niż inne. Te małe, ale skuteczne skrzyneczki na pieniądze mogą być wykorzystywane do przechowywania różnych przedmiotów, w tym dokumentów, albumów ze zdjęciami lub biżuterii. Pokrywa tego rodzaju skrzynki wykonana jest z metalu. Zaletą jest jej wieloletnia niezawodność. Można wybrać model z zamkiem lub dodatkową metodą zabezpieczenia. Aby chronić cenne przedmioty przed dostępem osób niepowołanych, należy kupić produkt z dodatkowym poziomem ochrony.

Kasetki metalowe to wygodny sposób na przechowywanie gotówki i drobnych przedmiotów wartościowych w każdym biurze, sklepie czy hotelu. Kasetki tego typu charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i praktycznością. Można je ukryć za drzwiami lub pod biurkiem, a nawet w jednej z szuflad komody! Ognioodporna kasetka na pieniądze jest niezbędnym narzędziem do przechowywania ważnych dokumentów i różnych kosztowności w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości metalu, który jest odporny na ostre uderzenia i odkształcenia, dzięki czemu charakteryzuje się wyjątkową trwałością.

Kasetki metalowe służą poniekąd jako przenośne sejfy na pieniądze. Są one szczególnie polecane dla osób, które regularnie przenoszą swoją gotówkę. Mogą być stosowane w biurach i firmach, gdzie operuje się gotówką, aby zachować jej bezpieczeństwo i porządek. Niektóre z nich mają indywidualny otwór na klucz, inne zaś wyposażone są w bardziej skomplikowane zamki. Nasze kasety ognioodporne są projektowane zgodnie z wymaganiami klienta – to bardzo funkcjonalne i praktyczne schowki o nowoczesnym wyglądzie. Ognioodporne kasety charakteryzują się solidną konstrukcją, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i ochronę przechowywanych w nich kosztowności.

Chroń i przechowuj swoje przedmioty wartościowe dzięki naszej zróżnicowanej linii ognioodpornych kasetek gotówkowych. Oferujemy szeroki wybór, w tym małe i duże modele, aby zaspokoić wszelkie potrzeby. Każda kasetka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, aby zapobiec uszkodzeniu cennych przedmiotów podczas wszelkiego rodzaju sytuacji awaryjnych. Nasze małe kasetki na gotówkę są idealne dla domów, biur lub firm poszukujących dodatkowej ochrony przed kradzieżą lub niepożądanym dostępem.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium