Szafki metalowe bhp – meble, które powinny znaleźć się w każdym miejscu pracy

Zmienianie odzieży wierzchniej na roboczą chroni pracowników, pracodawców i klientów przed przenoszeniem różnych chorób. Coraz więcej firm jako obowiązkowe pomieszczenie wprowadza szatnię pracowniczą. Warto zadbać o to, by była ona funkcjonalnie urządzona. Meblem, którego nie może w niej zabraknąć są szafki metalowe bhp. Dowiedz się, dlaczego to rozwiązanie docenia tak wiele osób.

Praktyczne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa

W wielu firmach, biurach, a nawet szkołach pracownicy zobowiązani są do zmiany odzieży wierzchniej, na taką, w której pracują. Z tego względu pokoje socjalne lub szatnie powinny zostać wyposażone w meble, w których będzie można zostawić ubrania. Rozwiązaniem bardzo popularnym wśród wielu pracodawców są szafki metalowe bhp.

Szeroki wybór różnych modeli umożliwia dostosowanie szaf do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Meble wysokie lub niskie, z wieszakami lub półkami, to tylko niektóre propozycje dostępne na rynku. Możesz nie tylko wybrać wymiar szaf, ale także dopasować model szafki do liczby osób, która będzie z niej korzystała.

Ochrona rzeczy przed kradzieżą

Szafki metalowe bhp to nie tylko miejsce, w którym pracownicy przechowują ubrania. Często wkładane są do nich również portfele, torebki, czy telefony komórkowe. Meble te wyposażone są w zamek ryglujący drzwi w trzech punktach. To proste, a jednocześnie praktyczne rozwiązanie umożliwia ochronę przedmiotów i ubrań znajdujących się wewnątrz przed kradzieżą lub zniszczeniem. Wiele szafek posiada także lusterko. Dzięki niemu pracownik może skontrolować swój wygląd przed pracą lub łatwo odświeżyć się w trakcie przerwy.

Łatwa dezynfekcja i utrzymanie higieny

Wielu pracowników nie lubi korzystać z szafek w firmie z obawy przed brudem i zarazkami. Dużą zaletą szafek metalowych bhp jest to, że bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Można je umyć praktycznie każdym preparatem, czy zastosować mocny płyn dezynfekcyjny. Czyszczenie takiego mebla (nawet o bardzo dużych gabarytach) zajmuje kilka minut. Szafę można przecierać także z zewnątrz, co zapewnia dodatkową ochronę przed różnego rodzaju zarazkami.

Inwestycja na lata

Trwałość to kolejny mocny punkt szafek metalowych bhp. Taki mebel to inwestycja na lata. Może pomieścić sporą ilość ubrań. Dodatkowo jest niezwykle odporny na uszkodzenia, czy odkształcenia. Doskonale sprawdzi się także w pomieszczeniach, w których panuje duża wilgotność. Szafki metalowe bhp sprawdzą się nie tylko w każdym przedsiębiorstwie, można je wstawić także do szatni na siłowni, basenie, klubie fitness i wszędzie tam, gdzie pracownicy lub klienci muszą się przebierać.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium