Bezpieczeństwo pracowników świadczy o Twoim profesjonalizmie. Pamiętaj, by w Twojej firmie znalazł się sejf na dokumenty!

Prowadzisz przedsiębiorstwo, odpowiadasz za dokumentację biurową albo po prostu - lubisz porządek i doskonałą organizację pracy? Zadbaj, by ważne informacje były bezpieczne! Zdecyduj się na sejf na dokumenty i nie martw się ewentualną utratą danych.

Sejf na dokumenty, a RODO

Rozporządzenia, które obowiązują przedsiębiorców już od dłuższego czasu, wymagają zdecydowanych rozwiązań - dane osobowe pracowników oraz dokumenty zawierające tak zwane wrażliwe dane muszą być bezpieczne i co najważniejsze, niedostępne dla osób nieupoważnionych. Możesz o nie zadbać, decydując się na sejf na dokumenty. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Ci takie rozwiązanie i na jaki wariant szczególnie warto się zdecydować.

Bezpieczeństwo i komfort archiwizacji

Zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na szafę na dokumenty? Poznaj najważniejsze zalety posiadania sejfu i podejmij odpowiedzialną decyzję!

- Sejf w biurze zapewni Ci ład i porządek, dając komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa;

- Dbając o rzetelne przechowywanie najważniejszych dokumentów, wzbudzisz zaufanie pracowników i klientów;

- Zabezpieczysz wrażliwe dane przed niepożądanymi osobami, ustalając ścisły krąg osób, które mają dostęp do sejfu;

Dane techniczne sejfu - na co zwrócić uwagę?

Szukając sejfu na dokumenty, który sprawdzi się w biurze, koniecznie zwróć uwagę na jego specyfikację. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na model montowany w ścianie, czy wolnostojący, upewnij się, czy i jakie normy bezpieczeństwa spełnia.

Wybierając sejf, nie kieruj się wyłącznie ceną. Pamiętaj, że inwestycja w szafę na akta jest inwestycją w przyszłość. Właściwie dobrana zapewni bezpieczeństwo i poczucie komfortu nie tylko Tobie, ale także Twoim pracownikom. Jak wybrać odpowiedni sejf zabezpieczający dokumenty?

- Warto zdecydować się na model posiadający odpowiadającą Ci klasę bezpieczeństwa oraz wygodny rodzaj, elektroniczny sposób zamykania;

- Zwróć uwagę, co możesz przechowywać w wybranym sejfie. Jeśli jest dedykowany dokumentacji, jest odpowiednim wyborem do biura;

- Koniecznie sprawdź jego wymiary i zdecyduj się na model, który spełni Twoje oczekiwania. Będziesz zaskoczony, jak szeroki jest wybór sejfów dostępnych w sprzedaży!

Nowoczesny i stylowy sejf do Twojego biura

Sejf kojarzy Ci się z nieatrakcyjnym elementem wyposażenia, dodatkowo zwracającym na siebie uwagę? Nowoczesna szafa na akta to propozycja dla wymagających! Minimalistyczne i funkcjonalne modele sprawdzą się w każdym wnętrzu, dodając mu klasy i elegancji. Zadbaj o swój wizerunek wśród pracowników oraz klientów i zdecyduj się na sejf na dokumenty.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium